Знайдіть потяг Харків - Одеса

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 232,16 ₴
Тривалість подорожі: 12 г. 2 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 00:46
Останнє відправлення: 23:36
відстань 564 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Харків в Одеса.

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Харків до Одеса?

При бронюванні заздалегідь, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Одеса з ПФЛ. Проте, квитки на поїзд за цим маршрутом вартість в середньому близько 617,55 ₴.

Які компанії беруть вас від Харків в Одеса на поїзді?

Серед всіх наших партнерів, ви також знайдете Ukrainian Railways, забезпечуючи залізничне сполучення між Харків і Одеса.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше Більше 359,52 ₴ Більше

Потяги з Харків до Одеса

Скільки часу це займе від Харків до Одеса і коли залишити поїзда?

Середня тривалість поїздки є 12 г. 2 хв., але найшвидші сполуки вас до Одеса в Мндр. Перший поїзд відходить від Харків в 00:46, в той час як останній йде в 23:36.

Які відправлення і прибуття станції в Харків і Одеса?

Потяги в Одеса вийдуть з ПТРА і прибудуть в Odesa, Одеса.

Якщо ви гнучкий з кредитною карткою, завжди вважає, що ви можете купити дуже дешеві квитки на поїзд, якщо ви уникати поїздок у вихідні дні, і якщо ви хочете подорожувати під час низького сезону.

Коли справа доходить до відносно тривалі поїздки, як між Харків і Одеса, ви можете можете розглянути питання про прийняття високошвидкісний поїзд або літак, щоб скоротити тривалість вашого подорожі в.