Знайдіть потяг Харків - Костянтинівка

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 397,66 ₴
Тривалість подорожі: 4 г. 14 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 14:37
Останнє відправлення: 13:35
відстань 193 km

Дешеві квитки на поїзд з Харків в Костянтинівка на virail.

Virail робить кожну поїздку простіше: єдине, що вам доведеться зробити, це вказати дату вашого шляху від Харків до Костянтинівка. Після цього, ви зможете знайти ідеальний варіант для поїздки по фільтрації і сортування результатів за ціною і вибуття. Virail буде також автоматично перенаправить вас на сайт провайдера, щоб завершити бронювання.

Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд від Харків в Костянтинівка?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Костянтинівка для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Костянтинівка в середньому 448,40 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від в Костянтинівка?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Харків - Костянтинівка

Потяги з Харків до Костянтинівка

Як довго він буде вважати вас від Харків в Костянтинівка на поїзді і коли залишити поїзда?

В середньому, це займає 4 г. 14 хв., щоб дістатися до Костянтинівка на поїзді, але вам потрібно буде Мндр з найшвидшими поїздами. Перший з них можна знайти на 14:37, в той час як останній залишає Харків в 13:35.

Які відправлення і прибуття станції в Харків і Костянтинівка?

Потяги в Костянтинівка вийдуть з ПТРА і прибудуть в Kostyantynivka, Костянтинівка.

Іноді можна отримати більш дешеві рішення, маючи погляд на обмежені пропозиції або в вірності програми розміщені на сайтах компаній.

Для коротких відстаней, як між Харків і Костянтинівка, автобуси і Карпулінг хороші альтернативи поїзда, завдяки своїй невисокій вартості. Крім того, автобуси мають перевагу дістатися до самих маленьких міст, де немає залізничної станції.