Знайдіть потяг Одеса - Харків

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 222,54 ₴
Тривалість подорожі: 11 г. 53 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 01:40
Останнє відправлення: 00:21
відстань 564 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Одеса в Харків на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Одеса до Харків в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Одеса до Харків?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Одеса в Харків для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Харків в середньому 592,01 ₴.

Які компанії обслуговувати маршрут від Одеса в Харків?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Одеса - Харків

Потяги з Одеса до Харків

Як довго вам потрібно, щоб дістатися до Харків на поїзді?

З найшвидшими підключеннями ви будете в Харків в Мндр, але в середньому це займає 11 г. 53 хв.. Перший поїзд вирушив в Харків знаходиться в 01:40, в той час як останній йде Одеса в 00:21.

Які станції служать залізничні лінії Одеса - Харків?

Потяги в Харків вийдуть з ПТРА і прибудуть в Kharkiv.

Якщо ви гнучкий з кредитною карткою, завжди вважає, що ви можете купити дуже дешеві квитки на поїзд, якщо ви уникати поїздок у вихідні дні, і якщо ви хочете подорожувати під час низького сезону.

Якщо ви не відчуваєте, як витрачати багато годин в поїзді, ви можете розглянути подорожі на літаку. Особливо, якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, що виконують рейси в область Харків може бути, безумовно, дешево.