Знайдіть потяг Харків - Вінниця

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 205,63 ₴
Тривалість подорожі: 10 г. 40 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 18:13
Останнє відправлення: 22:13
відстань 566 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Харків в Вінниця на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Virail робить кожну поїздку простіше: єдине, що вам доведеться зробити, це вказати дату вашого шляху від Харків до Вінниця. Після цього, ви зможете знайти ідеальний варіант для поїздки по фільтрації і сортування результатів за ціною і вибуття. Virail буде також автоматично перенаправить вас на сайт провайдера, щоб завершити бронювання.

Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд від Харків в Вінниця?

При бронюванні заздалегідь, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Вінниця з ПФЛ. Проте, квитки на поїзд за цим маршрутом вартість в середньому близько 583,05 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від { from }} в Вінниця?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Харків - Вінниця

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше Більше Більше 811,90 ₴

Потяги з Харків до Вінниця

Коли відбуваються Фріст і останні поїзди з Харків в Вінниця за розкладом?

Середня тривалість поїздки є 10 г. 40 хв., але найшвидші сполуки вас до Вінниця в Мндр. Перший поїзд відходить від Харків в 18:13, в той час як останній йде в 22:13.

Які станції обслуговуються поїздами, що прямують з Харків в Вінниця?

Потяги до Вінниця Харків залишити від ДПТ і прибути в Vinnytsia.

З таким довгою подорожжю, ви могли б взяти до уваги подорожі на літаку, який не обов'язково є більш дорогим. Роблячи це, ви будете скорочувати відстані, і ви зможете насолоджуватися більше часу в Вінниця.