Знайдіть потяг Харків - Івано-Франківськ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 279,26 ₴
Тривалість подорожі: 15 г. 56 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 00:05
Останнє відправлення: 23:07
відстань 842 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Харків в Івано-Франківськ.

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Харків до Івано-Франківськ в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Скільки коштують квитки на поїзд з Харків в Івано-Франківськ?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Івано-Франківськ для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Івано-Франківськ в середньому 897,14 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від в Івано-Франківськ?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від до Івано-Франківськ пропонованих Ukrainian Railways.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше 1 008,24 ₴ Більше Більше Більше

Потяги з Харків до Івано-Франківськ

В який час поїзди у відпустку Івано-Франківськ і як довго це подорож?

В середньому, це займає 15 г. 56 хв., щоб дістатися до Івано-Франківськ на поїзді, але вам потрібно буде Мндр з найшвидшими поїздами. Перший з них можна знайти на 00:05, в той час як останній залишає Харків в 23:07.

Які відправлення і прибуття станції в Харків і Івано-Франківськ?

Потяги до Івано-Франківськ Харків залишити від ДПТ і прибути в Ivano-Frankivsk, Івано-Франківськ.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

Особливо, коли подорожує поодинці, такі тривалі поїздки можуть бути дуже нудними. Літак в цьому випадку ідеальний варіант: якщо ви можете замовити заздалегідь, бюджетні авіакомпанії можуть запропонувати квитки на Івано-Франківськ навіть дешевше, ніж квитки на поїзд .