Знайдіть потяг Харків - Львів

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 226,85 ₴
Тривалість подорожі: 16 г. 22 хв.
сполучення за день 3
Перше відправлення: 06:01
Останнє відправлення: 23:07
відстань 875 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Харків в Львів.

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Яка найнижча ціна на квитки на потяг до Львів?

Бронювання заздалегідь дійсно дозволяє заощадити гроші: насправді, ви можете отримати дешеві квитки на поїзд з Харків в Львів також тільки ПФЛ, в той час як середня ціна 774,75 ₴.

Які компанії подорожують з Харків в Львів на поїзді?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Харків - Львів

Ціна квитка - щодня

Більше 562,49 ₴ 620,53 ₴ 683,88 ₴ Більше Більше Більше

Потяги з Харків до Львів

Скільки часу це займе від Харків до Львів і коли залишити поїзда?

Середня тривалість поїздки є 16 г. 22 хв., але найшвидші сполуки вас до Львів в Мндр. Перший поїзд відходить від Харків в 06:01, в той час як останній йде в 23:07.

Які станції служать залізничні лінії Харків - Львів?

Ви можете сісти на поїзд до Львів в КДС, який надходить в Lviv, Stantsiya Pidzamche (Станція Підзамче).

Якщо ви гнучкий з кредитною карткою, завжди вважає, що ви можете купити дуже дешеві квитки на поїзд, якщо ви уникати поїздок у вихідні дні, і якщо ви хочете подорожувати під час низького сезону.

Особливо, коли подорожує поодинці, такі тривалі поїздки можуть бути дуже нудними. Літак в цьому випадку ідеальний варіант: якщо ви можете замовити заздалегідь, бюджетні авіакомпанії можуть запропонувати квитки на Львів навіть дешевше, ніж квитки на поїзд .