Знайдіть потяг Харків - Херсон

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 234,81 ₴
Тривалість подорожі: 18 г. 12 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 23:04
Останнє відправлення: 22:44
відстань 457 km

Дешеві квитки на поїзд з Харків в Херсон на virail.

Virail має магічний трюк, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до Херсон. Вам просто потрібно ввести дати і встановити фільтри для вильоту і цін відповідно до ваших уподобань. Після того, як ви вибираєте найкращі варіанти подорожі для вашого поїзда від Харків до Херсон, virail буде перенаправляти вас автоматично на сайт постачальника для покупки.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Харків до Херсон?

Середня ціна на квитки на потяг з Харків в Херсон має 306,45 ₴. Тим не менш, ви зможете знайти більш дешеві квитки, якщо Ви замовляєте заздалегідь, або, якщо ви можете бути гнучкими з датами: найдешевші квитки на поїзд з Харків в Херсон можуть бути навколо ПФЛ.

Які компанії беруть вас від Харків в Херсон на поїзді?

Для того, щоб дістатися до Херсон на поїзді, ви можете розраховувати на Ukrainian Railways, тільки приклад, серед всіх наших партнерів.

Ціна квитка - щодня

419,22 ₴ 422,53 ₴ Більше Більше Більше Більше Більше
265,33 ₴ Більше Більше Більше Більше Більше Більше

Потяги з Харків до Херсон

Як довго він буде вважати вас від Харків в Херсон на поїзді і коли залишити поїзда?

В середньому, це займає 18 г. 12 хв., щоб дістатися до Херсон на поїзді, але вам потрібно буде Мндр з найшвидшими поїздами. Перший з них можна знайти на 23:04, в той час як останній залишає Харків в 22:44.

Які станції обслуговуються поїздами, що прямують з Харків в Херсон?

Потяги до Херсон Харків залишити від ДПТ і прибути в Kherson, Херсон.

Під час поїздки на поїзді, ніколи не забувайте тримати свій квиток з вами: переконайтеся, роздрукувати його заздалегідь або завантажити мобільну версію, якщо це дозволено. Якщо є зміни у вашому маршруті, переконайтеся, що у вас завжди є достатньо часу, щоб ходити з однієї платформи на іншу і ніколи не забувати про можливість затримки, які могли б змусити вас пропустити другий поїзд.

При русі на таких коротких відстанях, ви можете взяти до уваги також автобуси і варіанти Carpooling: з деякою удачі ви знайдете дуже дешеві варіанти, навіть якщо ви бронюєте на короткий термін .