Знайдіть потяг Харків - Кіровоград

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 438,12 ₴
Тривалість подорожі: 6 г. 29 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 00:46
Останнє відправлення: 23:46
відстань 333 km

Virail знаходить для Вас кращі пропозиції на поїзд з Харків в Кіровоград.

Virail робить кожну поїздку простіше: єдине, що вам доведеться зробити, це вказати дату вашого шляху від Харків до Кіровоград. Після цього, ви зможете знайти ідеальний варіант для поїздки по фільтрації і сортування результатів за ціною і вибуття. Virail буде також автоматично перенаправить вас на сайт провайдера, щоб завершити бронювання.

Яка вартість залізничних квитків з Харків в Кіровоград?

Середня ціна на квитки на потяг з Харків в Кіровоград має 599,97 ₴. Тим не менш, ви зможете знайти більш дешеві квитки, якщо Ви замовляєте заздалегідь, або, якщо ви можете бути гнучкими з датами: найдешевші квитки на поїзд з Харків в Кіровоград можуть бути навколо ПФЛ.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від в Кіровоград?

Для того, щоб дістатися до Кіровоград на поїзді, ви можете розраховувати на Ukrainian Railways, тільки приклад, серед всіх наших партнерів.

Потяги з Харків до Кіровоград

В який час поїзди у відпустку Кіровоград і як довго це подорож?

Він буде вважати вас 6 г. 29 хв. досягти Кіровоград. Найраніший поїзд Харків в 00:46, в той час як останній йде в 23:46.

Які станції обслуговуються поїздами, що прямують з Харків в Кіровоград?

Потяги в Кіровоград вийдуть з ПТРА і прибудуть в Kropyvnytskyi.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

Якщо розклад поїзда не вписується в ваш графік або бюджет, автобус і може забезпечити пулів вам деякий час і цінові альтернативи, без істотної зміни тривалості поїздки.