Знайдіть потяг Київ - Миколаїв

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 159,53 ₴
Тривалість подорожі: 7 г. 58 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 10:14
Останнє відправлення: 00:14
відстань 403 km

Virail знаходить для Вас кращі пропозиції на поїзд з Київ в Миколаїв.

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Київ до Миколаїв в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Київ до Миколаїв?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Київ в Миколаїв для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Миколаїв в середньому 255,05 ₴.

Які компанії обслуговувати маршрут від Київ в Миколаїв?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з Ukrainian Railways, яка обслуговує маршрут поїзда між Київ і Миколаїв.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше 428,17 ₴ 416,89 ₴ 414,90 ₴

Потяги з Київ до Миколаїв

Як довго вам потрібно, щоб дістатися до Миколаїв на поїзді?

У той час як перший поїзд до Миколаїв листя в 10:14, останній запланований на 00:14. Середня тривалість поїздки становить від 7 г. 58 хв., але найшвидші поїзди можуть змусити вас Миколаїв в Мндр.

Які відправлення і прибуття станції в Київ і Миколаїв?

Потяги в Миколаїв вийдуть з ПТРА і прибудуть в Mykolayv Vantazhny, Миколаїв-Вантажний.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

При русі на таких коротких відстанях, ви можете взяти до уваги також автобуси і варіанти Carpooling: з деякою удачі ви знайдете дуже дешеві варіанти, навіть якщо ви бронюєте на короткий термін .