Знайдіть потяг Київ - Кривий Ріг

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 134,32 ₴
Тривалість подорожі: 7 г. 46 хв.
сполучення за день 4
Перше відправлення: 20:22
Останнє відправлення: 23:28
відстань 351 km

Virail знаходить для Вас кращі пропозиції на поїзд з Київ в Кривий Ріг.

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Київ до Кривий Ріг в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд від Київ в Кривий Ріг?

При бронюванні заздалегідь, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з Київ в Кривий Ріг з ПФЛ. Проте, квитки на поїзд за цим маршрутом вартість в середньому близько 213,26 ₴.

Які компанії обслуговувати маршрут від Київ в Кривий Ріг?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від до Кривий Ріг пропонованих Ukrainian Railways.

Потяги з Київ до Кривий Ріг

Коли відбуваються Фріст і останні поїзди з Київ в Кривий Ріг за розкладом?

З найшвидшими підключеннями ви будете в Кривий Ріг в Мндр, але в середньому це займає 7 г. 46 хв.. Перший поїзд вирушив в Кривий Ріг знаходиться в 20:22, в той час як останній йде Київ в 23:28.

Які станції служать залізничні лінії Київ - Кривий Ріг?

Потяги в Кривий Ріг можуть вийти з ПТР і прибути в Kryvy Rih-Holovny, Кривий Ріг-Головний.

Іноді можна отримати більш дешеві рішення, маючи погляд на обмежені пропозиції або в вірності програми розміщені на сайтах компаній.

Оскільки подорож між Київ і Кривий Ріг є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.