Знайдіть потяг Київ - Тернопіль

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 137,64 ₴
Тривалість подорожі: 6 г. 38 хв.
сполучення за день 5
Перше відправлення: 09:50
Останнє відправлення: 22:21
відстань 365 km

Дешеві квитки на поїзд з Київ в Тернопіль на virail.

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Яка вартість залізничних квитків з Київ в Тернопіль?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Київ в Тернопіль для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Тернопіль в середньому 349,24 ₴.

Потяги з Київ в Тернопіль: які компанії ви можете подорожувати з?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, яка обслуговує маршрут поїзда між Київ і Тернопіль.

Ціна квитка - щодня

Більше 225,53 ₴ Більше Більше 439,45 ₴ Більше Більше

Потяги з Київ до Тернопіль

Скільки часу це займе від Київ до Тернопіль і коли залишити поїзда?

З найшвидшими підключеннями ви будете в Тернопіль в Мндр, але в середньому це займає 6 г. 38 хв.. Перший поїзд вирушив в Тернопіль знаходиться в 09:50, в той час як останній йде Київ в 22:21.

Які станції служать залізничні лінії Київ - Тернопіль?

Потяги відправляються Київ від ДПТ і прибути в Ternopil.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

Оскільки подорож між Київ і Тернопіль є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.