Поїзд Бірмінгем - Small Heath ціни від 92,85 ₴

25.05.2024
+ Повернення
Залишайтеся з Booking.com

Бірмінгем до Small Heath на поїзд

Шлях від Бірмінгем до Small Heath за поїзд становить 3,42 км і займає 0 год 6 хв. Існує 47 підключень на день, з першим відправленням 04:53 і останнім 22:37. Можна подорожувати від Бірмінгем до Small Heath через поїзд всього за 92,85 ₴ або за 108,39 ₴. Найкраща ціна для цієї подорожі – 92,85 ₴.

Найнижча ціна92,85 ₴
Тривалість подорожі0 год 6 хв
Підключення за день47
Найнижча ціна92,85 ₴
Найвища ціна108,39 ₴
Перший виїзд04:53
Останній виїзд22:37
Відстань3,42 км
ВідправленняБірмінгем
ПрибуттяSmall Heath
CarriersNational Rail

З virail найдешевших квитків на поїзд з Бірмінгем в Small Heath.

Virail має магічний трюк, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до Small Heath. Вам просто потрібно ввести дати і встановити фільтри для вильоту і цін відповідно до ваших уподобань. Після того, як ви вибираєте найкращі варіанти подорожі для вашого поїзда від Бірмінгем до Small Heath, virail буде перенаправляти вас автоматично на сайт постачальника для покупки.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Бірмінгем до Small Heath?

Бронювання заздалегідь дійсно дозволяє заощадити гроші: насправді, ви можете отримати дешеві квитки на поїзд з Бірмінгем в Small Heath також тільки ПФЛ, в той час як середня ціна 104,98 ₴.

Які компанії обслуговувати маршрут від Бірмінгем в Small Heath?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з , яка обслуговує маршрут поїзда між Бірмінгем і Small Heath.

Як довго вам потрібно, щоб дістатися до Small Heath на поїзді?

Перший поїзд на Small Heath йде в 04:53, в той час як останній в 22:37. Для того, щоб отримати від Бірмінгем до Small Heath на поїзді, ви будете мати потребу в 0 год 6 хв. У той час як перший поїзд до Small Heath листя в 04:53, останній запланований на 22:37. Середня тривалість поїздки становить від 0 год 6 хв, але найшвидші поїзди можуть змусити вас Small Heath в Мндр.

Які відправлення і прибуття станції в Бірмінгем і Small Heath?

Потяги до Small Heath Бірмінгем залишити від ДПТ і прибути в .

Показати повний описПриховати повний опис
Дешеві квитки поїзд з Бірмінгем до Small Heath
Шукаєте найкращу пропозицію на квиток на поїзд для вашої подорожі? Ось 4 способи придбати дешеві квитки на потяг з Бірмінгем до Small Heath.

Бронюйте заздалегідь і економте

Якщо ви шукаєте найкращу пропозицію для своєї подорожі з Бірмінгем до Small Heath, бронювання квитків на поїзд заздалегідь – чудовий спосіб заощадити гроші, але майте на увазі, що попередні квитки зазвичай доступні лише за 3 місяці до дати подорожі.

Залишайтеся гнучкими у плануванні часу в дорозі та досліджуйте подорожі в непіковий час

Планування поїздок у непіковий час не лише означає, що ви зможете уникнути натовпу, але й заощадите гроші. Гнучкість у розкладі та розгляд альтернативних маршрутів або часу значно вплинуть на суму грошей, яку ви витратите на перехід від Бірмінгем до Small Heath.

Завжди перевіряйте спеціальні пропозиції

Перевірка останніх пропозицій може допомогти заощадити багато грошей, тому варто витратити час на перегляд і порівняння цін. Тож подбайте про найкращу пропозицію на свій квиток і скористайтеся спеціальними тарифами для дітей, молоді та людей похилого віку, а також знижками для груп.

Розкрийте потенціал повільніших поїздів або поїздів з пересадками

Якщо ви плануєте подорож із гнучким часом, чому б не вибрати мальовничий маршрут? Скориставшись повільнішими поїздами або стикувальними поїздами, які роблять більше зупинок, ви можете заощадити гроші на вашому квитку – безумовно, варто розглянути, якщо це відповідає вашому розкладу.

Найкращий час для бронювання дешевих квитків на потяг з Бірмінгем до Small Heath

Найдешевші квитки на поїзд Бірмінгем - Small Heath можна знайти за ціною від 1 265,40 ₴, якщо вам пощастить, або в середньому за 1 842,21 ₴. Найдорожчий квиток може коштувати аж 2 935,18 ₴.

Знайдіть найкращий день для поїздки до Small Heath поїздом

Подорожуючи до Small Heath поїздом, якщо ви хочете уникнути скупчення людей, ви можете перевірити, як часто наші клієнти подорожують протягом наступних 30 днів, використовуючи графік нижче. У середньому години пік для подорожей припадають на 6:30 ранку та 9 ранку ранку або між 16:00 і 19:00 вечора. Будь ласка, майте це на увазі під час подорожі до пункту відправлення, оскільки вам може знадобитися додатковий час, щоб прибути, особливо у великих містах!

Бірмінгем до Small Heath Викиди CO2 за Поїзд

Ecology
Поїзд
0.24kg
Автобус
0.26kg
Політ
0.68kg
Автомобіль
0.55kg
Які викиди CO2 для Бірмінгем до Small Heath поїздом? Викиди CO2 для поїзд між Бірмінгем і Small Heath становлять 0.24kg.
Скільки CO2 я заощаджу, сідаючи на поїзд між Бірмінгем та Small Heath? Якщо сісти на поїзд між Бірмінгем і Small Heath, ви заощадите 0.44 кг викидів CO2 порівняно з рейсом, 0.02 кг порівняно з автобусом і 0.31 кг порівняно з автомобілем.

Що ми можемо покращити?

Питання що часто задаються

Скільки коштує квиток поїзд з Бірмінгем на Small Heath?
Квиток поїзд від Бірмінгем до Small Heath є 104,98 ₴. Однак ціна змінюється залежно від того, як рано ви купуєте, і чи зайнятий час доби. Час від часу можна знайти їх за ціною 92,85 ₴.
Який найдешевший квиток на потяг з Бірмінгем до Small Heath?
Найдешевший квиток, який ви можете отримати від Бірмінгем до Small Heath, це 92,85 ₴. Ми рекомендуємо бронювати якомога раніше та в непікові години, щоб отримати найдешевший квиток.
Яка відстань між Бірмінгем і Small Heath на поїзд?
Бірмінгем до Small Heath — це 3,42 км.
Як довго триває поїзд між Бірмінгем і Small Heath?
Бірмінгем до Small Heath в середньому становить 0 год 6 хв. Однак найшвидший варіант приведе вас туди в 0 год 6 хв.
Скільки поїзд на день переходить від Бірмінгем до Small Heath?
Бірмінгем до Small Heath має в середньому 47 підключень на день.
О котрій годині відправляється перший поїзд з Бірмінгем до Small Heath?
Найраніший поїзд від Бірмінгем до Small Heath відправляється в 04:53. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
О котрій годині йде останній поїзд від Бірмінгем до Small Heath?
Останній поїзд від Бірмінгем до Small Heath відправляється за адресою 22:37. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
Чи варто бронювати квиток заздалегідь з Бірмінгем до Small Heath?
Якщо ви можете, ми рекомендуємо забронювати квиток якомога раніше, щоб гарантувати вам кращу економію. Найдешевший квиток поїзд, який ми знайшли, — це 92,85 ₴, але він може змінюватися залежно від попиту.
Скільки прямих з’єднань йде від Бірмінгем до Small Heath?
У середньому є 47 від Бірмінгем до Small Heath.
Яка найшвидша тривалість подорожі між Бірмінгем та Small Heath поїзд?
Найшвидший час подорожі поїзд між Бірмінгем та Small Heath становить 0 год 6 хв.
Чи є прямий поїзд від Бірмінгем до Small Heath?
Так, між Бірмінгем і Small Heath є прямий поїзд.
Які викиди CO2 для Бірмінгем до Small Heath від поїзд?
Шлях поїзд від Бірмінгем до Small Heath створює 0.24kg викидів CO2.

Перейдіть локально з Бірмінгем

Трендові маршрути

Відпочинок на вихідних від Бірмінгем

Міжнародні маршрути з Бірмінгем і прилеглих районів

Інші напрямки з Бірмінгем

Основні напрями до Small Heath

Схожі маршрути

Інші популярні маршрути