Знайдіть потяг Харків - Бердянськ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 749,55 ₴
Тривалість подорожі: 9 г. 34 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 00:53
Останнє відправлення: 00:53
відстань 360 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Харків в Бердянськ на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб, щоб знайти найкращі ціни для вашого маршруту поїзда, virail є те, що ви шукали. Вам просто потрібно вибрати дату і virail покаже вам всі з'єднання, пропоновані нашими партнерами: шляхом фільтрації результатів ви знайдете ідеальне рішення для вашого бюджету і графіка. Virail перенаправить вас на сайт компанії для простого і безпечного проживання.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Харків до Бердянськ?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Бердянськ для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Бердянськ в середньому 781,39 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від в Бердянськ?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, яка обслуговує маршрут поїзда між Харків і Бердянськ.

Потяги з Харків до Бердянськ

В який час поїзди у відпустку Бердянськ і як довго це подорож?

Перший поїзд на Бердянськ йде в 00:53, в той час як останній в 00:53. Для того, щоб отримати від Харків до Бердянськ на поїзді, ви будете мати потребу в 9 г. 34 хв..

Які відправлення і прибуття станції в Харків і Бердянськ?

Потяги в Бердянськ вийдуть з ПТРА і прибудуть в Berda.

Оскільки подорож між Харків і Бердянськ є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.