Поїзд Бердянськ - Харків ціни від 167,13 ₴

25.05.2024
+ Повернення
Залишайтеся з Booking.com

Бердянськ до Харків на поїзд

Шлях від Бердянськ до Харків за поїзд становить 360,09 км і займає 9 год 34 хв. Існує 1 підключень на день, з першим відправленням 03:00 і останнім 09:30. Можна подорожувати від Бердянськ до Харків через поїзд всього за 167,13 ₴ або за 777,28 ₴. Найкраща ціна для цієї подорожі – 167,13 ₴.

Найнижча ціна167,13 ₴
Тривалість подорожі9 год 34 хв
Підключення за день1
Найнижча ціна167,13 ₴
Найвища ціна777,28 ₴
Перший виїзд03:00
Останній виїзд09:30
Відстань360,09 км
ВідправленняБердянськ
ПрибуттяХарків
CarriersUkrainian Railways, ukrzaliznytsia

З virail найдешевших квитків на поїзд з Бердянськ в Харків.

Virail має магічний трюк, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до Харків. Вам просто потрібно ввести дати і встановити фільтри для вильоту і цін відповідно до ваших уподобань. Після того, як ви вибираєте найкращі варіанти подорожі для вашого поїзда від Бердянськ до Харків, virail буде перенаправляти вас автоматично на сайт постачальника для покупки.

Скільки коштують квитки на поїзд з Бердянськ в Харків?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Бердянськ в Харків для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Харків в середньому 353,96 ₴.

Які компанії беруть вас від Бердянськ в Харків на поїзді?

Серед всіх наших партнерів, ви також знайдете , забезпечуючи залізничне сполучення між Бердянськ і Харків.

Скільки часу це займе від Бердянськ до Харків і коли залишити поїзда?

Перший поїзд на Харків йде в 03:00, в той час як останній в 09:30. Для того, щоб отримати від Бердянськ до Харків на поїзді, ви будете мати потребу в 9 год 34 хв. З найшвидшими підключеннями ви будете в Харків в Мндр, але в середньому це займає 9 год 34 хв. Перший поїзд вирушив в Харків знаходиться в 03:00, в той час як останній йде Бердянськ в 09:30.

Які станції у поїзда, щоб піти від Харків?

Потяги відправляються Бердянськ від ДПТ і прибути в Kharkiv, Південний Вокзал,Kharkiv, Metro Prospekt Haharina (Харків, Метро Проспект Гагаріна),Kharkiv, Train Station Osnova,International Airport Kharkiv,Kharkiv Haharina Avenue,Tsentralnyi rynok Bus Station (platforma #6),Kharkiv International Airport.

Показати повний описПриховати повний опис
Дешеві квитки поїзд з Бердянськ до Харків
Шукаєте найкращу пропозицію на квиток на поїзд для вашої подорожі? Ось 4 способи придбати дешеві квитки на потяг з Бердянськ до Харків.

Бронюйте заздалегідь і економте

Якщо ви шукаєте найкращу пропозицію для своєї подорожі з Бердянськ до Харків, бронювання квитків на поїзд заздалегідь – чудовий спосіб заощадити гроші, але майте на увазі, що попередні квитки зазвичай доступні лише за 3 місяці до дати подорожі.

Залишайтеся гнучкими у плануванні часу в дорозі та досліджуйте подорожі в непіковий час

Планування поїздок у непіковий час не лише означає, що ви зможете уникнути натовпу, але й заощадите гроші. Гнучкість у розкладі та розгляд альтернативних маршрутів або часу значно вплинуть на суму грошей, яку ви витратите на перехід від Бердянськ до Харків.

Завжди перевіряйте спеціальні пропозиції

Перевірка останніх пропозицій може допомогти заощадити багато грошей, тому варто витратити час на перегляд і порівняння цін. Тож подбайте про найкращу пропозицію на свій квиток і скористайтеся спеціальними тарифами для дітей, молоді та людей похилого віку, а також знижками для груп.

Розкрийте потенціал повільніших поїздів або поїздів з пересадками

Якщо ви плануєте подорож із гнучким часом, чому б не вибрати мальовничий маршрут? Скориставшись повільнішими поїздами або стикувальними поїздами, які роблять більше зупинок, ви можете заощадити гроші на вашому квитку – безумовно, варто розглянути, якщо це відповідає вашому розкладу.

Найкращий час для бронювання дешевих квитків на потяг з Бердянськ до Харків

Найдешевші квитки на поїзд Бердянськ - Харків можна знайти за ціною від 196,31 ₴, якщо вам пощастить, або в середньому за 325,10 ₴. Найдорожчий квиток може коштувати аж 410,05 ₴.

Знайдіть найкращий день для поїздки до Харків поїздом

Подорожуючи до Харків поїздом, якщо ви хочете уникнути скупчення людей, ви можете перевірити, як часто наші клієнти подорожують протягом наступних 30 днів, використовуючи графік нижче. У середньому години пік для подорожей припадають на 6:30 ранку та 9 ранку ранку або між 16:00 і 19:00 вечора. Будь ласка, майте це на увазі під час подорожі до пункту відправлення, оскільки вам може знадобитися додатковий час, щоб прибути, особливо у великих містах!

Перевізники на цьому маршруті

Дізнайтеся більше про перевізників на цьому маршруті.

Українська залізниця, Укрзалізниця, є державною залізничною компанією України. Компанія управляє мережею з понад 23 000 км залізничних колій, які з’єднують великі міста та села по всій країні. Керівництво Укрзалізниці здійснює контроль за залізничними системами Донецької, Львівської, Одеської, Південної (Південної), Південно-Західної (Південно-Західної) та Придніпровської (Придніпровської) залізниць. Укрзалізниця обслуговує різноманітні пасажирські поїзди, включаючи денні лінії, такі як Євро-Сіті, Інтер-Сіті+, Інтер-Сіті, Regional Express та регіональні потяги. Крім того, вони пропонують нічні пасажирські поїзди, такі як Euro Night, Night Express, Night Fast і Night Passenger.

Сервіси на борту Ukrainian Railways від Бердянськ до Харків
Порівняйте послуги на борту під час подорожі з Бердянськ до Харків за допомогою train.
Зручності Ukrainian Railways
quiet_zone Тиха зона check
power_sockets Силові розетки check
luggage Багаж check
accessibility Доступність check
air_con Кондиціонер check
bicycle велосипед check

Бердянськ до Харків Викиди CO2 за Поїзд

Ecology
Поїзд
25.21kg
Автобус
27.01kg
Політ
72.02kg
Автомобіль
57.61kg
Які викиди CO2 для Бердянськ до Харків поїздом? Викиди CO2 для поїзд між Бердянськ і Харків становлять 25.21kg.
Скільки CO2 я заощаджу, сідаючи на поїзд між Бердянськ та Харків? Якщо сісти на поїзд між Бердянськ і Харків, ви заощадите 46.81 кг викидів CO2 порівняно з рейсом, 1.8 кг порівняно з автобусом і 32.4 кг порівняно з автомобілем.

Що ми можемо покращити?

Питання що часто задаються

Скільки коштує квиток поїзд з Бердянськ на Харків?
Квиток поїзд від Бердянськ до Харків є 353,96 ₴. Однак ціна змінюється залежно від того, як рано ви купуєте, і чи зайнятий час доби. Час від часу можна знайти їх за ціною 167,13 ₴.
Який найдешевший квиток на потяг з Бердянськ до Харків?
Найдешевший квиток, який ви можете отримати від Бердянськ до Харків, це 167,13 ₴. Ми рекомендуємо бронювати якомога раніше та в непікові години, щоб отримати найдешевший квиток.
Яка відстань між Бердянськ і Харків на поїзд?
Бердянськ до Харків — це 360,09 км.
Як довго триває поїзд між Бердянськ і Харків?
Бердянськ до Харків в середньому становить 9 год 34 хв. Однак найшвидший варіант приведе вас туди в 9 год 33 хв.
Які компанії працюють від Бердянськ до Харків?
Бердянськ до Харків покривається оператором(ами) 1. Ви можете знайти на Virail Ukrainian Railways, ukrzaliznytsia надання послуг на цьому маршруті.
Скільки поїзд на день переходить від Бердянськ до Харків?
Бердянськ до Харків має в середньому 1 підключень на день.
О котрій годині відправляється перший поїзд з Бердянськ до Харків?
Найраніший поїзд від Бердянськ до Харків відправляється в 03:00. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
О котрій годині йде останній поїзд від Бердянськ до Харків?
Останній поїзд від Бердянськ до Харків відправляється за адресою 09:30. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
Чи варто бронювати квиток заздалегідь з Бердянськ до Харків?
Якщо ви можете, ми рекомендуємо забронювати квиток якомога раніше, щоб гарантувати вам кращу економію. Найдешевший квиток поїзд, який ми знайшли, — це 167,13 ₴, але він може змінюватися залежно від попиту.
Скільки прямих з’єднань йде від Бердянськ до Харків?
У середньому є 1 від Бердянськ до Харків.
Яка найшвидша тривалість подорожі між Бердянськ та Харків поїзд?
Найшвидший час подорожі поїзд між Бердянськ та Харків становить 9 год 33 хв.
Чи є прямий поїзд від Бердянськ до Харків?
Так, між Бердянськ і Харків є прямий поїзд.
Які викиди CO2 для Бердянськ до Харків від поїзд?
Шлях поїзд від Бердянськ до Харків створює 25.21kg викидів CO2.

Перейдіть локально з Бердянськ

Трендові маршрути

Відпочинок на вихідних від Бердянськ

Інші напрямки з Бердянськ

Основні напрями до Харків

Схожі маршрути

Інші популярні маршрути