Знайдіть потяг Дніпропетровськ - Харків

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 153,56 ₴
Тривалість подорожі: 5 г. 5 хв.
сполучення за день 3
Перше відправлення: 01:20
Останнє відправлення: 02:20
відстань 194 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Дніпропетровськ в Харків на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб, щоб знайти найкращі ціни для вашого маршруту поїзда, virail є те, що ви шукали. Вам просто потрібно вибрати дату і virail покаже вам всі з'єднання, пропоновані нашими партнерами: шляхом фільтрації результатів ви знайдете ідеальне рішення для вашого бюджету і графіка. Virail перенаправить вас на сайт компанії для простого і безпечного проживання.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Дніпропетровськ до Харків?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Дніпропетровськ в Харків для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Харків в середньому 209,94 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від в Харків?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, яка обслуговує маршрут поїзда між Дніпропетровськ і Харків.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше 105,47 ₴ Більше Більше Більше
Більше Більше Більше 91,21 ₴ Більше Більше Більше

Потяги з Дніпропетровськ до Харків

Як довго вам потрібно, щоб дістатися до Харків на поїзді?

Перший поїзд на Харків йде в 01:20, в той час як останній в 02:20. В середньому подорож триває 5 г. 5 хв., але з найшвидшими підключеннями ви будете в Харків в Мндр.

Які станції обслуговуються поїздами, що прямують з Дніпропетровськ в Харків?

Потяги відправляються Дніпропетровськ від ДПТ і прибути в Kharkiv.

Оскільки подорож між Дніпропетровськ і Харків є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.