Знайдіть потяг Суми - Харків

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 123,38 ₴
Тривалість подорожі: 3 г. 27 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 21:30
Останнє відправлення: 20:30
відстань 147 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Суми в Харків на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб, щоб знайти найкращі ціни для вашого маршруту поїзда, virail є те, що ви шукали. Вам просто потрібно вибрати дату і virail покаже вам всі з'єднання, пропоновані нашими партнерами: шляхом фільтрації результатів ви знайдете ідеальне рішення для вашого бюджету і графіка. Virail перенаправить вас на сайт компанії для простого і безпечного проживання.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Суми до Харків?

Середня ціна на квитки на потяг з Суми в Харків має 196,67 ₴. Тим не менш, ви зможете знайти більш дешеві квитки, якщо Ви замовляєте заздалегідь, або, якщо ви можете бути гнучкими з датами: найдешевші квитки на поїзд з Суми в Харків можуть бути навколо ПФЛ.

Які компанії подорожують з Суми в Харків на поїзді?

Серед всіх наших партнерів, ви також знайдете Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, забезпечуючи залізничне сполучення між Суми і Харків.

Потяги з Суми до Харків

Скільки часу це займе від Суми до Харків і коли залишити поїзда?

Середня тривалість поїздки є 3 г. 27 хв., але найшвидші сполуки вас до Харків в Мндр. Перший поїзд відходить від Суми в 21:30, в той час як останній йде в 20:30.

Які відправлення і прибуття станції в Суми і Харків?

Потяги в Харків можуть вийти з ПТР і прибути в Kharkiv.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

Коли справа доходить до короткого відстані, шини та спільного використання автомобілів представляють собою гарну альтернативу поїздці на поїзді, особливо якщо ви подорожуєте з обмеженим бюджетом.