Поїзд Краків - Перемишль ціни від 373,67 ₴

16.04.2024
+ Повернення
Залишайтеся з Booking.com
Почати з
373,67 ₴

Краків до Перемишль на поїзд

Шлях від Краків до Перемишль за поїзд становить 205,18 км і займає 2 год 50 хв. Існує 11 підключень на день, з першим відправленням 05:10 і останнім 21:03. Можна подорожувати від Краків до Перемишль через поїзд всього за 373,67 ₴ або за 795,85 ₴. Найкраща ціна для цієї подорожі – 373,67 ₴.

Найнижча ціна373,67 ₴
Тривалість подорожі2 год 50 хв
Підключення за день11
Найнижча ціна373,67 ₴
Найвища ціна795,85 ₴
Перший виїзд05:10
Останній виїзд21:03
Відстань205,18 км
ВідправленняКраків
ПрибуттяПеремишль
CarriersPKP, POLREGIO

Поїзд Квитки з Kraków до Przemysl

Дата відправлення
вівторок, 16 квіт. 2024 р.

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Краків в Перемишль на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Virail має магічний трюк, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до Перемишль. Вам просто потрібно ввести дати і встановити фільтри для вильоту і цін відповідно до ваших уподобань. Після того, як ви вибираєте найкращі варіанти подорожі для вашого поїзда від Краків до Перемишль, virail буде перенаправляти вас автоматично на сайт постачальника для покупки.

Скільки коштують низькі квитки вартість поїзда від Краків до Перемишль?

При бронюванні заздалегідь, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з Краків в Перемишль з ПФЛ. Проте, квитки на поїзд за цим маршрутом вартість в середньому близько 627,21 ₴.

Які компанії беруть вас від Краків в Перемишль на поїзді?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також , які обслуговують поїзд за маршрутом Краків - Перемишль

Як довго вам потрібно, щоб дістатися до Перемишль на поїзді?

Перший поїзд на Перемишль йде в 05:10, в той час як останній в 21:03. Для того, щоб отримати від Краків до Перемишль на поїзді, ви будете мати потребу в 2 год 50 хв. Перший поїзд на Перемишль йде в 05:10, в той час як останній в 21:03. В середньому подорож триває 2 год 50 хв, але з найшвидшими підключеннями ви будете в Перемишль в Мндр.

Які станції у поїзда, щоб піти від Перемишль?

Ви можете сісти на поїзд до Перемишль в КДС, який надходить в Przemysl Wschodni,Prezemysl Glowny.

Показати повний описПриховати повний опис

Порівняйте ціни та квитки з Kraków до Przemysl

Дешеві квитки поїзд з Краків до Перемишль
Шукаєте найкращу пропозицію на квиток на поїзд для вашої подорожі? Ось 4 способи придбати дешеві квитки на потяг з Краків до Перемишль.

Бронюйте заздалегідь і економте

Якщо ви шукаєте найкращу пропозицію для своєї подорожі з Краків до Перемишль, бронювання квитків на поїзд заздалегідь – чудовий спосіб заощадити гроші, але майте на увазі, що попередні квитки зазвичай доступні лише за 3 місяці до дати подорожі.

Залишайтеся гнучкими у плануванні часу в дорозі та досліджуйте подорожі в непіковий час

Планування поїздок у непіковий час не лише означає, що ви зможете уникнути натовпу, але й заощадите гроші. Гнучкість у розкладі та розгляд альтернативних маршрутів або часу значно вплинуть на суму грошей, яку ви витратите на перехід від Краків до Перемишль.

Завжди перевіряйте спеціальні пропозиції

Перевірка останніх пропозицій може допомогти заощадити багато грошей, тому варто витратити час на перегляд і порівняння цін. Тож подбайте про найкращу пропозицію на свій квиток і скористайтеся спеціальними тарифами для дітей, молоді та людей похилого віку, а також знижками для груп.

Розкрийте потенціал повільніших поїздів або поїздів з пересадками

Якщо ви плануєте подорож із гнучким часом, чому б не вибрати мальовничий маршрут? Скориставшись повільнішими поїздами або стикувальними поїздами, які роблять більше зупинок, ви можете заощадити гроші на вашому квитку – безумовно, варто розглянути, якщо це відповідає вашому розкладу.

Показати квитки до
Найкращий час для бронювання подорожі Kraków до Przemysl

Порада Virail Pro ✌: Бронювання за 10 днів наперед заощаджує в середньому 10%.

Ціна з наближенням дати виїзду

Залізничні компанії можуть стягувати вищі ціни на квитки з наближенням дати відправлення. Ціни в найближчі дні можуть коливатися від 423,32 ₴ до 673,82 ₴, але можуть бути змінені. Наша порада — бронювати якомога раніше, щоб потенційно заощадити до 37% під час подорожі!

Найкращий час для бронювання дешевих квитків на потяг з Краків до Перемишль

Найдешевші квитки на поїзд Краків - Перемишль можна знайти за ціною від 513,13 ₴, якщо вам пощастить, або в середньому за 575,70 ₴. Найдорожчий квиток може коштувати аж 636,30 ₴.

Знайдіть найкращий день для поїздки до Перемишль поїздом

Подорожуючи до Перемишль поїздом, якщо ви хочете уникнути скупчення людей, ви можете перевірити, як часто наші клієнти подорожують протягом наступних 30 днів, використовуючи графік нижче. У середньому години пік для подорожей припадають на 6:30 ранку та 9 ранку ранку або між 16:00 і 19:00 вечора. Будь ласка, майте це на увазі під час подорожі до пункту відправлення, оскільки вам може знадобитися додатковий час, щоб прибути, особливо у великих містах!

Перевізники на цьому маршруті

Дізнайтеся більше про перевізників на цьому маршруті.

У 2001 році група PKP була утворена в результаті реструктуризації польських державних залізниць відповідно до директив Європейського Союзу. Компанія експлуатує різні типи поїздів, включаючи Інтерсіті, Експрес, Регіональні поїзди, Пендоліно та EuroNight. PKP також експлуатує швидкісні поїзди під маркою «Pendolino», які можуть розвивати швидкість до 250 км/год.

Типи та можливості квитків від Краків до Перемишль

Порівняйте різні типи квитків і зручності, які надає PKP під час подорожі з Краків до Перемишль.

Second Class

Квитки другого класу на PKP Intercity є доступнішими, пропонують стандартні місця з основними зручностями та можуть бути більш людними в години пік.
wifi WiFi
power_sockets Силові розетки
luggage Багаж
accessibility Доступність
food_and_drink Продукти харчування та напої
air_con Кондиціонер
bicycle велосипед

First Class

Квитки першого класу в поїздах PKP пропонують більші, зручніші місця з більшим простором для ніг, кращі зручності та зручності, безкоштовні закуски та напої, а також тихішу атмосферу, але вони дорожчі.
accessibility Доступність
food_and_drink Продукти харчування та напої

Опис закладу

Дізнайтеся більше про різні можливості, доступні на борту кожного перевізника на цьому маршруті.

wifi WiFi open icon close icon
Усі внутрішні поїзди Express InterCity тепер пропонують безкоштовний Wi-Fi, як і деякі міжнародні маршрути до Берліна та Відня, завдяки партнерству з T-Mobile, провідним оператором мобільного зв’язку в Польщі.
quiet_zone Тиха зона open icon close icon
Зона тиші, без додаткової плати, знаходиться у вагоні №. 7 у кожному поїзді Express InterCity Premium, розрахований на 61 місце.
power_sockets Силові розетки open icon close icon
Пасажири мають доступ до електричних розеток, які є в PKP przewozy regionalne та PKP inter-regionalne.
luggage Багаж open icon close icon
Ви можете скористатися перевагами безкоштовного провозу багажу під час їхніх подорожей. Сюди входять невеликі та легкі для перенесення речі, які поміщаються у відділеннях над головою та під сидінням. Однак, якщо багаж занадто великий, щоб поміститися в ці відділення, стягуватиметься плата в розмірі 5,81 злотих за одиницю. Тому вам слід пам’ятати про розмір їхнього багажу перед посадкою на поїзд, щоб уникнути додаткових зборів.
food_and_drink Продукти харчування та напої open icon close icon
Кожен мандрівник отримує безкоштовний напій незалежно від класу, тоді як пасажири першого класу також насолоджуються їжею, яка подається на їхньому місці.
accessibility Доступність open icon close icon
PKP Intercity надає місця для людей з обмеженими фізичними можливостями або людей з обмеженими можливостями пересування з особливим розподілом залежно від типу вагона. У поїздах EIP таким пасажирам бажано бронювати принаймні за 2 дні, хоча місця для інвалідів-візочників залишаються постійно доступними. Ті, хто користується інвалідними візками, також можуть придбати квитки безпосередньо в поїзді EIP, якщо визначені місця залишаються відкритими. Крім того, на деяких маршрутах поїздів є вагони, пристосовані для людей на інвалідних візках. Важливо зауважити, що якщо пасажир-інвалід подорожує з собакою-поводирем, він зобов’язаний бронювати все купе в кушет-вагоні.
air_con Кондиціонер open icon close icon
Усі поїзди оснащені кондиціонерами.
bicycle велосипед open icon close icon
Вам дозволено безкоштовно перевозити певні предмети під час подорожі в потягах. Це і зручні для перенесення речі, які поміщаються у відділенні над головою та під сидінням, а також дитячий візок у розкладеному вигляді та одна пара лиж. Однак вам потрібно буде заплатити додаткову плату за кожен велосипед, який вони привезуть, за умови, що він розкладений і не упакований.
Сервіси на борту PKP, POLREGIO від Краків до Перемишль
Порівняйте послуги на борту під час подорожі з Краків до Перемишль за допомогою train.
Зручності PKP POLREGIO
quiet_zone Тиха зона check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Силові розетки check cross
luggage Багаж check check
accessibility Доступність check check
food_and_drink Продукти харчування та напої check cross
air_con Кондиціонер check cross
bicycle велосипед check check

Краків до Перемишль Викиди CO2 за Поїзд

Ecology
Поїзд
14.36kg
Автобус
15.39kg
Політ
41.04kg
Автомобіль
32.83kg
Які викиди CO2 для Краків до Перемишль поїздом? Викиди CO2 для поїзд між Краків і Перемишль становлять 14.36kg.
Скільки CO2 я заощаджу, сідаючи на поїзд між Краків та Перемишль? Якщо сісти на поїзд між Краків і Перемишль, ви заощадите 26.68 кг викидів CO2 порівняно з рейсом, 1.03 кг порівняно з автобусом і 18.47 кг порівняно з автомобілем.

Що ми можемо покращити?

Питання що часто задаються

Скільки коштує квиток поїзд з Краків на Перемишль?
Квиток поїзд від Краків до Перемишль є 627,21 ₴. Однак ціна змінюється залежно від того, як рано ви купуєте, і чи зайнятий час доби. Час від часу можна знайти їх за ціною 373,67 ₴.
Який найдешевший квиток на потяг з Краків до Перемишль?
Найдешевший квиток, який ви можете отримати від Краків до Перемишль, це 373,67 ₴. Ми рекомендуємо бронювати якомога раніше та в непікові години, щоб отримати найдешевший квиток.
Яка відстань між Краків і Перемишль на поїзд?
Краків до Перемишль — це 205,18 км.
Як довго триває поїзд між Краків і Перемишль?
Краків до Перемишль в середньому становить 2 год 50 хв. Однак найшвидший варіант приведе вас туди в 2 год 26 хв.
Які компанії працюють від Краків до Перемишль?
Краків до Перемишль покривається оператором(ами) 1. Ви можете знайти на Virail PKP, POLREGIO надання послуг на цьому маршруті.
Скільки поїзд на день переходить від Краків до Перемишль?
Краків до Перемишль має в середньому 11 підключень на день.
О котрій годині відправляється перший поїзд з Краків до Перемишль?
Найраніший поїзд від Краків до Перемишль відправляється в 05:10. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
О котрій годині йде останній поїзд від Краків до Перемишль?
Останній поїзд від Краків до Перемишль відправляється за адресою 21:03. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
Чи варто бронювати квиток заздалегідь з Краків до Перемишль?
Якщо ви можете, ми рекомендуємо забронювати квиток якомога раніше, щоб гарантувати вам кращу економію. Найдешевший квиток поїзд, який ми знайшли, — це 373,67 ₴, але він може змінюватися залежно від попиту.
Скільки прямих з’єднань йде від Краків до Перемишль?
У середньому є 10 від Краків до Перемишль.
Яка найшвидша тривалість подорожі між Краків та Перемишль поїзд?
Найшвидший час подорожі поїзд між Краків та Перемишль становить 2 год 26 хв.
Чи є прямий поїзд від Краків до Перемишль?
Так, між Краків і Перемишль є прямий поїзд.
Які викиди CO2 для Краків до Перемишль від поїзд?
Шлях поїзд від Краків до Перемишль створює 14.36kg викидів CO2.

Перейдіть локально з Краків

Трендові маршрути

Відпочинок на вихідних від Краків

Міжнародні маршрути з Краків і прилеглих районів

Інші напрямки з Краків

Основні напрями до Перемишль

Схожі маршрути

Інші популярні маршрути