Поїзд Binéfar - Алькала-де-Енарес ціни від 1 097,14 ₴

20.07.2024
+ Повернення
Залишайтеся з Booking.com

Binéfar до Алькала-де-Енарес на поїзд

Шлях від Binéfar до Алькала-де-Енарес за поїзд становить 342,03 км і займає 6 год 1 хв. Існує 1 підключень на день, з першим відправленням 07:59 і останнім 07:59. Можна подорожувати від Binéfar до Алькала-де-Енарес через поїзд всього за 1 097,14 ₴ або за 1 097,14 ₴. Найкраща ціна для цієї подорожі – 1 097,14 ₴.

Найнижча ціна1 097,14 ₴
Тривалість подорожі6 год 1 хв
Підключення за день1
Найнижча ціна1 097,14 ₴
Найвища ціна1 097,14 ₴
Перший виїзд07:59
Останній виїзд07:59
Відстань342,03 км
ВідправленняBinéfar
ПрибуттяАлькала-де-Енарес
CarriersRenfe

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Binéfar в Алькала-де-Енарес на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Virail має магічний трюк, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до Алькала-де-Енарес. Вам просто потрібно ввести дати і встановити фільтри для вильоту і цін відповідно до ваших уподобань. Після того, як ви вибираєте найкращі варіанти подорожі для вашого поїзда від Binéfar до Алькала-де-Енарес, virail буде перенаправляти вас автоматично на сайт постачальника для покупки.

Яка найнижча ціна на квитки на потяг до Алькала-де-Енарес?

Бронювання заздалегідь дійсно дозволяє заощадити гроші: насправді, ви можете отримати дешеві квитки на поїзд з Binéfar в Алькала-де-Енарес також тільки ПФЛ, в той час як середня ціна 1 097,14 ₴.

Які компанії беруть вас від Binéfar в Алькала-де-Енарес на поїзді?

Серед всіх virail партнерів, ви також будете мати можливість подорожувати з , яка обслуговує маршрут поїзда між Binéfar і Алькала-де-Енарес.

Скільки часу це займе від Binéfar до Алькала-де-Енарес і коли залишити поїзда?

Перший поїзд на Алькала-де-Енарес йде в 07:59, в той час як останній в 07:59. Для того, щоб отримати від Binéfar до Алькала-де-Енарес на поїзді, ви будете мати потребу в 6 год 1 хв. З найшвидшими підключеннями ви будете в Алькала-де-Енарес в Мндр, але в середньому це займає 6 год 1 хв. Перший поїзд вирушив в Алькала-де-Енарес знаходиться в 07:59, в той час як останній йде Binéfar в 07:59.

Які станції служать залізничні лінії Binéfar - Алькала-де-Енарес?

Потяги відправляються Binéfar від ДПТ і прибути в Alcala De Henares,ALCALA DE HENARES,Alcala de Henares Universidad,La Garena.

Показати повний описПриховати повний опис
Дешеві квитки поїзд з Binéfar до Алькала-де-Енарес
Шукаєте найкращу пропозицію на квиток на поїзд для вашої подорожі? Ось 4 способи придбати дешеві квитки на потяг з Binéfar до Алькала-де-Енарес.

Бронюйте заздалегідь і економте

Якщо ви шукаєте найкращу пропозицію для своєї подорожі з Binéfar до Алькала-де-Енарес, бронювання квитків на поїзд заздалегідь – чудовий спосіб заощадити гроші, але майте на увазі, що попередні квитки зазвичай доступні лише за 3 місяці до дати подорожі.

Залишайтеся гнучкими у плануванні часу в дорозі та досліджуйте подорожі в непіковий час

Планування поїздок у непіковий час не лише означає, що ви зможете уникнути натовпу, але й заощадите гроші. Гнучкість у розкладі та розгляд альтернативних маршрутів або часу значно вплинуть на суму грошей, яку ви витратите на перехід від Binéfar до Алькала-де-Енарес.

Завжди перевіряйте спеціальні пропозиції

Перевірка останніх пропозицій може допомогти заощадити багато грошей, тому варто витратити час на перегляд і порівняння цін. Тож подбайте про найкращу пропозицію на свій квиток і скористайтеся спеціальними тарифами для дітей, молоді та людей похилого віку, а також знижками для груп.

Розкрийте потенціал повільніших поїздів або поїздів з пересадками

Якщо ви плануєте подорож із гнучким часом, чому б не вибрати мальовничий маршрут? Скориставшись повільнішими поїздами або стикувальними поїздами, які роблять більше зупинок, ви можете заощадити гроші на вашому квитку – безумовно, варто розглянути, якщо це відповідає вашому розкладу.

Найкращий час для бронювання дешевих квитків на потяг з Binéfar до Алькала-де-Енарес

Найдешевші квитки на поїзд Binéfar - Алькала-де-Енарес можна знайти за ціною від 953,51 ₴, якщо вам пощастить, або в середньому за 1 889,67 ₴. Найдорожчий квиток може коштувати аж 2 425,07 ₴.

Знайдіть найкращий день для поїздки до Алькала-де-Енарес поїздом

Подорожуючи до Алькала-де-Енарес поїздом, якщо ви хочете уникнути скупчення людей, ви можете перевірити, як часто наші клієнти подорожують протягом наступних 30 днів, використовуючи графік нижче. У середньому години пік для подорожей припадають на 6:30 ранку та 9 ранку ранку або між 16:00 і 19:00 вечора. Будь ласка, майте це на увазі під час подорожі до пункту відправлення, оскільки вам може знадобитися додатковий час, щоб прибути, особливо у великих містах!

Binéfar до Алькала-де-Енарес Викиди CO2 за Поїзд

Ecology
Поїзд
23.94kg
Автобус
25.65kg
Політ
68.41kg
Автомобіль
54.73kg
Які викиди CO2 для Binéfar до Алькала-де-Енарес поїздом? Викиди CO2 для поїзд між Binéfar і Алькала-де-Енарес становлять 23.94kg.
Скільки CO2 я заощаджу, сідаючи на поїзд між Binéfar та Алькала-де-Енарес? Якщо сісти на поїзд між Binéfar і Алькала-де-Енарес, ви заощадите 44.47 кг викидів CO2 порівняно з рейсом, 1.71 кг порівняно з автобусом і 30.79 кг порівняно з автомобілем.

Що ми можемо покращити?

Питання що часто задаються

Скільки коштує квиток поїзд з Binéfar на Алькала-де-Енарес?
Квиток поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес є 1 097,14 ₴. Однак ціна змінюється залежно від того, як рано ви купуєте, і чи зайнятий час доби. Час від часу можна знайти їх за ціною 1 097,14 ₴.
Який найдешевший квиток на потяг з Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Найдешевший квиток, який ви можете отримати від Binéfar до Алькала-де-Енарес, це 1 097,14 ₴. Ми рекомендуємо бронювати якомога раніше та в непікові години, щоб отримати найдешевший квиток.
Яка відстань між Binéfar і Алькала-де-Енарес на поїзд?
Binéfar до Алькала-де-Енарес — це 342,03 км.
Як довго триває поїзд між Binéfar і Алькала-де-Енарес?
Binéfar до Алькала-де-Енарес в середньому становить 6 год 1 хв. Однак найшвидший варіант приведе вас туди в 6 год 1 хв.
Скільки поїзд на день переходить від Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Binéfar до Алькала-де-Енарес має в середньому 1 підключень на день.
О котрій годині відправляється перший поїзд з Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Найраніший поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес відправляється в 07:59. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
О котрій годині йде останній поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Останній поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес відправляється за адресою 07:59. Однак обов’язково перевірте у нас розклад на той день, коли ви хочете виїхати, оскільки час може відрізнятися.
Чи варто бронювати квиток заздалегідь з Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Якщо ви можете, ми рекомендуємо забронювати квиток якомога раніше, щоб гарантувати вам кращу економію. Найдешевший квиток поїзд, який ми знайшли, — це 1 097,14 ₴, але він може змінюватися залежно від попиту.
Скільки прямих з’єднань йде від Binéfar до Алькала-де-Енарес?
У середньому є 1 від Binéfar до Алькала-де-Енарес.
Яка найшвидша тривалість подорожі між Binéfar та Алькала-де-Енарес поїзд?
Найшвидший час подорожі поїзд між Binéfar та Алькала-де-Енарес становить 6 год 1 хв.
Чи є прямий поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес?
Так, між Binéfar і Алькала-де-Енарес є прямий поїзд.
Які викиди CO2 для Binéfar до Алькала-де-Енарес від поїзд?
Шлях поїзд від Binéfar до Алькала-де-Енарес створює 23.94kg викидів CO2.

Перейдіть локально з Binéfar

Трендові маршрути

Відпочинок на вихідних від Binéfar

Міжнародні маршрути з Binéfar і прилеглих районів

Інші напрямки з Binéfar

Основні напрями до Алькала-де-Енарес

Схожі маршрути

Інші популярні маршрути