Автобус до Запоріжжя - Хмельницький

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 466,31 ₴
Тривалість подорожі: 23 г. 59 хв.
сполучення за день 18
Перше відправлення: 07:00
Останнє відправлення: 23:30
відстань 628 km

Aвтобуси з Запоріжжя до Хмельницький

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Запоріжжя - Хмельницький.

Маршрут з Запоріжжя до Хмельницький відбувається щодня за допомогою 18 автобусом, що відправляється з зі станцій of Sobornyi Ave, Zaporizhia Запоріжжя, АС №1, пр. Соборний, 20, Zaporizhia Bus station "Central", Prospect Soborny; house 20, Zaporizhia Bus stop, Poshtova St 69, Zaporizhia Railway station Zaporizhzhya-1, Pryvokzalna Square 1 і прибуває на до станцій of Chmelnytsky Avtobusna Zupynka, Khmelnytskyi Хмельницький, Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23, Khmelnytskyi Bus station Central, Vinnytske Hwy 23, Khmelnytskyi Bus station Khmelnitsky-2, Shevchenko St 66, Khmelnytskyi Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23.

Середня тривалість подорожі 23 г. 59 хв.. Перший автобус відправляється о 07:00. Останній відправляється о 23:30.

автобус з Запоріжжя до Хмельницький

Який час автобуси до Хмельницький залишити?

Найперша час, ви можете вийти з Запоріжжя знаходиться в 07:00, а останній автобус в 23:30. Дорога займає в середньому 23 г. 59 хв., але він може також останній Мндр з найшвидшими сполуками.

При подорожі на далекі відстані, автобусні поїздки можуть бути дуже довгими і нудними. Якщо ваш бюджет обмежений, ви можете знайти більш швидкі варіанти з бронювання авіаквитків з дешевими авіакомпаніями.