Автобус до Тернопіль - Хмельницький

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 61,03 ₴
Тривалість подорожі: 2 г. 33 хв.
сполучення за день 17
Перше відправлення: 08:30
Останнє відправлення: 23:30
відстань 102 km

Aвтобуси з Тернопіль до Хмельницький

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Тернопіль - Хмельницький.

Маршрут з Тернопіль до Хмельницький відбувається щодня за допомогою 17 автобусом, що відправляється з зі станцій of Ternopil Gas station BRSM, 15. Kvitnya St 2A, Ternopil Тернопіль, Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7, Lviv Bus station Central, Anatoliya Zhyvova St 7, Ternopil Avtobusna Zupynka, Bus station Central і прибуває на до станцій of Khmelnytskyi Gas station OKKO, Lvivske Hwy 20/1, Khmelnytskyi Gas station WOG, Vinnytska St 2/2, Khmelnytskyi Хмельницький, Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23, Khmelnytskyi ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Винницкое шоссе, 23, Khmelnytskyi ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ,, Khmelnytskyi Bus station "Central", Vinnytskoe highway; house 23, Shevchenka St, Chmelnytsky Bus Station, Estacion De Autobuses Hmelnytskyy, Chmelnyckyj Avtobusna Zupynka, Bus station Central, Chmelnytsky Avtobusna Zupynka.

Середня тривалість подорожі 2 г. 33 хв.. Перший автобус відправляється о 08:30. Останній відправляється о 23:30.

автобус з Тернопіль до Хмельницький

Скільки часу є автобуси Хмельницький?

Перший автобус відправляється в Хмельницький 08:30, в той час як останній запланований на 23:30. Дорога займає в середньому 2 г. 33 хв., але найшвидші сполуки беруть тільки Мндр.

Так як шлях від Тернопіль до Хмельницький не так довго, автобус є хорошим рішенням, але якщо ви шукаєте більше пропозицій або час вильоту, ви можете також подивитися на поїздах і Carpooling рішень.