Автобус до Вінниця - Тернопіль

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 142,61 ₴
Тривалість подорожі: 10 г. 18 хв.
сполучення за день 31
Перше відправлення: 02:40
Останнє відправлення: 22:15
відстань 211 km

Aвтобуси з Вінниця до Тернопіль

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Вінниця - Тернопіль.

Маршрут з Вінниця до Тернопіль відбувається щодня за допомогою 31 автобусом, що відправляється з зі станцій of Vinnytsia Avtobusna Zupynka, Vinnytsia ВІННИЦЯ 1, вул.Київська,8, Khmel'nyts'ke Hwy, Vinnytsia Вінниця, Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8, Vinnytsia Gas station WOG, Khmelnytske Hwy, Bus station Zakhidny, Korostyshiv Korostyshiv bus station, Kyivska (Bolshevystska) St 30/2, Lviv Bus station Central, Kyivska St 8, Khmelnytskyi Bus station Zakhidny, Khmelnytske Hwy 107, Kyivs'ka St, Bus station Central, Vinnytsia Bus stop (opposite the bus station platforms), Kyivska St 8 і прибуває на до станцій of Bus station Central, Ternopil ТЕРНОПІЛЬ,, Ternopil Avtobusna Zupynka, Ternopil Тернопіль, Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7, Ternopil Gas station BRSM, 15. Kvitnya St 2A, Lviv Bus station Central, Anatoliya Zhyvova St 7, Ternopil Bus stop, Bogdana Khmelnytskoho St 17.

Середня тривалість подорожі 10 г. 18 хв.. Перший автобус відправляється о 02:40. Останній відправляється о 22:15.

автобус з Вінниця до Тернопіль

Скільки часу є автобуси Тернопіль?

Перший автобус відправляється в Тернопіль 02:40, в той час як останній запланований на 22:15. Дорога займає в середньому 10 г. 18 хв., але найшвидші сполуки беруть тільки Мндр.

Для відносно коротких поїздок, як один з Вінниця до Тернопіль, ви можете також вибрати для поїздки на, дешевше спільного використання автомобілів альтернативний, або на поїзді, екологічний вибір.