Автобус до Вінниця - Запоріжжя

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 509,76 ₴
Тривалість подорожі: 13 г. 12 хв.
сполучення за день 4
Перше відправлення: 04:30
Останнє відправлення: 16:30
відстань 518 km

Aвтобуси з Вінниця до Запоріжжя

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Вінниця - Запоріжжя.

Маршрут з Вінниця до Запоріжжя відбувається щодня за допомогою 4 автобусом, що відправляється з зі станцій of Khmelnytskyi Вінниця, Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8, Kiev Bus station Central, Kyivska St 8, Khmelnytskyi Bus station Zakhidny, Khmelnytske Hwy 107, Bus station Central, Vinnytsia Вінниця, Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8, Lviv Bus station Central, Kyivska St 8 і прибуває на до станцій of Zaporizhia Запоріжжя, АС №1, пр. Соборний, 20, Zaporizhia ,, Zaporizhia Bus station Central, Soborny Ave 20, Sobornyi Ave, Zaporizhia Bus station "Central", Prospect Soborny; house 20.

Середня тривалість подорожі 13 г. 12 хв.. Перший автобус відправляється о 04:30. Останній відправляється о 16:30.

автобус з Вінниця до Запоріжжя

Який час автобуси до Запоріжжя залишити?

Щоб дістатися до Запоріжжя від Вінниця на автобусі, це займе у вас близько 13 г. 12 хв., або навіть Мндр якщо ви вибираєте самі швидкі рішення. Перший автобус відправляється Вінниця в 04:30, в той час як останній перебуває в 16:30.

При подорожі на далекі відстані, автобусні поїздки можуть бути дуже довгими і нудними. Якщо ваш бюджет обмежений, ви можете знайти більш швидкі варіанти з бронювання авіаквитків з дешевими авіакомпаніями.