Автобус до Вінниця - Івано-Франківськ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 332,32 ₴
Тривалість подорожі: 14 г. 28 хв.
сполучення за день 19
Перше відправлення: 02:30
Останнє відправлення: 22:20
відстань 277 km

Aвтобуси з Вінниця до Івано-Франківськ

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Вінниця - Івано-Франківськ.

Маршрут з Вінниця до Івано-Франківськ відбувається щодня за допомогою 27 автобусом, що відправляється з зі станцій of Korostyshiv Korostyshiv bus station, Kyivska (Bolshevystska) St 30/2, Kiev Bus station Central, Kyivska St 8, Vinnytsia Bus station Zakhidny, Khmelnytske Hwy 107, Khmelnytskyi Bus station Zakhidny, Khmelnytske Hwy 107, Vinnytsia Вінниця, Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8, Lviv Bus station Central, Kyivska St 8 і прибуває на до станцій of Ivano-Frankivsk Bus station Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho St 14A, Ivano-Frankivsk Bus station Ivano-Frankivsk, Zaliznychna St 30, Ivano-Frankivsk Ivano-Frankivsk railway station, Pryvokzalna St 1, Ivano-Frankivsk ІВ.ФРАНКІВСЬК-1, вул. Залізнична, 30, Khmelnytskyi Івано-Франківськ, Автостанція №2, вул. Горбачевського, 14.

Середня тривалість подорожі 15 г. 51 хв.. Перший автобус відправляється о 01:00. Останній відправляється о 22:20.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше 332,32 ₴ Більше Більше

автобус з Вінниця до Івано-Франківськ

Коли перші і останні автобуси від Вінниця до Івано-Франківськ залишити?

Найперша час, ви можете вийти з Вінниця знаходиться в 01:00, а останній автобус в 22:20. Дорога займає в середньому 15 г. 51 хв., але він може також останній Мндр з найшвидшими сполуками.

Бачили коротку відстань між Вінниця і Івано-Франківськ, ви можете також вибрати для поїздки на поїзді або спільне використання автомобілів. Витративши трохи більше грошей, ваша подорож стане більш комфортним.