Знайдіть потяг Дніпропетровськ - Київ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 144,27 ₴
Тривалість подорожі: 7 г. 3 хв.
сполучення за день 8
Перше відправлення: 10:01
Останнє відправлення: 01:57
відстань 392 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Дніпропетровськ в Київ.

Virail робить кожну поїздку простіше: єдине, що вам доведеться зробити, це вказати дату вашого шляху від Дніпропетровськ до Київ. Після цього, ви зможете знайти ідеальний варіант для поїздки по фільтрації і сортування результатів за ціною і вибуття. Virail буде також автоматично перенаправить вас на сайт провайдера, щоб завершити бронювання.

Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд від Дніпропетровськ в Київ?

В середньому, квитки на поїзд з Дніпропетровськ Коштувати Київ 413,25 ₴, але якщо ви можете замовити заздалегідь або вибрати менш популярні дати і час, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з ПФЛ.

Які компанії подорожують з Дніпропетровськ в Київ на поїзді?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від до Київ пропонованих Ukrainian Railways.

Ціна квитка - щодня

293,19 ₴ 279,46 ₴ 293,19 ₴ Більше Більше Більше Більше
1 606,88 ₴ 1 336,58 ₴ 1 364,11 ₴ Більше Більше Більше Більше
132,66 ₴ Більше Більше Більше Більше Більше Більше

Потяги з Дніпропетровськ до Київ

Коли відбуваються Фріст і останні поїзди з Дніпропетровськ в Київ за розкладом?

У той час як перший поїзд до Київ листя в 10:01, останній запланований на 01:57. Середня тривалість поїздки становить від 7 г. 3 хв., але найшвидші поїзди можуть змусити вас Київ в Мндр.

Які станції служать залізничні лінії Дніпропетровськ - Київ?

Потяги в Київ вийдуть з ПТРА і прибудуть в Kyiv-Pasazhyrsky, Київ-Пасажирський.

Під час поїздки на поїзді, ніколи не забувайте тримати свій квиток з вами: переконайтеся, роздрукувати його заздалегідь або завантажити мобільну версію, якщо це дозволено. Якщо є зміни у вашому маршруті, переконайтеся, що у вас завжди є достатньо часу, щоб ходити з однієї платформи на іншу і ніколи не забувати про можливість затримки, які могли б змусити вас пропустити другий поїзд.

При русі на таких коротких відстанях, ви можете взяти до уваги також автобуси і варіанти Carpooling: з деякою удачі ви знайдете дуже дешеві варіанти, навіть якщо ви бронюєте на короткий термін .