Автобус до Бердичів - Київ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 102,81 ₴
Тривалість подорожі: 2 г. 51 хв.
сполучення за день 6
Перше відправлення: 08:55
Останнє відправлення: 17:00
відстань 150 km

Aвтобуси з Бердичів до Київ

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Бердичів - Київ.

Маршрут з Бердичів до Київ відбувається щодня за допомогою 6 автобусом, що відправляється з зі станцій of Berdychiv Berdychiv bus station, Pryvokzalna Square 1A, Berdychiv Market, Zhytomyrska St 14, Berdychiv bus station і прибуває на до станцій of Dnipro Bus station Central, metro Demiyivska; Nauky Ave 1/2, Bus station Central, Kyiv bus station (central railway station), Kharkivska, Kiev metro Kharkivska, Bazhana Ave, Lviv Kyiv bus station (central railway station), metro Vokzalna; Symona Petlyury St 32, Kiev Metro Zhytomyrska, Peremohy Ave, Kiev Parking under the bridge, Golosiyivsky Ave 26, Khmelnytskyi Metro Zhytomyrska, Peremohy Ave, Ternopil Bus station Central, metro Demiyivska; Nauky Ave 1/2.

Середня тривалість подорожі 2 г. 51 хв.. Перший автобус відправляється о 08:55. Останній відправляється о 17:00.

автобус з Бердичів до Київ


Поїздка на авто Бердичів - Київ від 75 ₴

Бердичів – Київ 75 ₴ 1 г. 30 хв.

Який час автобуси до Київ залишити?

Перший автобус відправляється в Київ 08:55, в той час як останній запланований на 17:00. Дорога займає в середньому 2 г. 51 хв., але найшвидші сполуки беруть тільки Мндр.

Бачили коротку відстань між Бердичів і Київ, ви можете також вибрати для поїздки на поїзді або спільне використання автомобілів. Витративши трохи більше грошей, ваша подорож стане більш комфортним.