Знайдіть потяг Вінниця - Чернівці

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 199,99 ₴
Тривалість подорожі: 8 г. 50 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 19:39
Останнє відправлення: 01:09
відстань 214 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Вінниця в Чернівці на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Вінниця до Чернівці в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Яка вартість залізничних квитків з Вінниця в Чернівці?

При бронюванні заздалегідь, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з Вінниця в Чернівці з ПФЛ. Проте, квитки на поїзд за цим маршрутом вартість в середньому близько 234,48 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від { from }} в Чернівці?

Серед всіх наших партнерів, ви також знайдете Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, забезпечуючи залізничне сполучення між Вінниця і Чернівці.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше Більше Більше 251,73 ₴

Потяги з Вінниця до Чернівці

Скільки часу це займе від Вінниця до Чернівці і коли залишити поїзда?

Перший поїзд на Чернівці йде в 19:39, в той час як останній в 01:09. В середньому подорож триває 8 г. 50 хв., але з найшвидшими підключеннями ви будете в Чернівці в Мндр.

В які станції ви можете сісти на поїзд до Чернівці і де ви приїдете?

Потяги до Чернівці Вінниця залишити від ДПТ і прибути в Chernivtsi Pivd.

Для коротких відстаней, як між Вінниця і Чернівці, автобуси і Карпулінг хороші альтернативи поїзда, завдяки своїй невисокій вартості. Крім того, автобуси мають перевагу дістатися до самих маленьких міст, де немає залізничної станції.