Знайдіть потяг Тернопіль - Одеса

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 151,24 ₴
Тривалість подорожі: 9 г. 29 хв.
сполучення за день 4
Перше відправлення: 02:18
Останнє відправлення: 13:47
відстань 512 km

Virail знаходить для Вас кращі пропозиції на поїзд з Тернопіль в Одеса.

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Скільки коштують квитки на поїзд з Тернопіль в Одеса?

Бронювання заздалегідь дійсно дозволяє заощадити гроші: насправді, ви можете отримати дешеві квитки на поїзд з Тернопіль в Одеса також тільки ПФЛ, в той час як середня ціна 372,45 ₴.

Які залізничні компанії пропонують зв'язку на поїзді від { from }} в Одеса?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від { from }} до Одеса пропонованих Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways.

Ціна квитка - щодня

Більше Більше Більше Більше Більше 431,82 ₴ Більше
Більше Більше Більше Більше Більше 364,82 ₴ Більше

Потяги з Тернопіль до Одеса


Поїздка на авто Тернопіль - Одеса від

Тернопіль – Одеса

В який час поїзди у відпустку Одеса і як довго це подорож?

Середня тривалість поїздки є 9 г. 29 хв., але найшвидші сполуки вас до Одеса в Мндр. Перший поїзд відходить від Тернопіль в 02:18, в той час як останній йде в 13:47.

Які станції служать залізничні лінії Тернопіль - Одеса?

Потяги до Одеса Тернопіль залишити від ДПТ і прибути в Одеса.

Під час поїздки на поїзді, ніколи не забувайте тримати свій квиток з вами: переконайтеся, роздрукувати його заздалегідь або завантажити мобільну версію, якщо це дозволено. Якщо є зміни у вашому маршруті, переконайтеся, що у вас завжди є достатньо часу, щоб ходити з однієї платформи на іншу і ніколи не забувати про можливість затримки, які могли б змусити вас пропустити другий поїзд.

Коли справа доходить до відносно тривалі поїздки, як між Тернопіль і Одеса, ви можете можете розглянути питання про прийняття високошвидкісний поїзд або літак, щоб скоротити тривалість вашого подорожі в.