Знайдіть потяг Тернопіль - Львів

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 108,12 ₴
Тривалість подорожі: 1 г. 56 хв.
сполучення за день 12
Перше відправлення: 03:47
Останнє відправлення: 17:24
відстань 118 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Тернопіль в Львів.

З virail ви можете порівняти ціни поїздів від Тернопіль до Львів в одну мить. Що вам потрібно тільки вибрати дату ви плануєте відпустку і, якщо ви хочете, сортувати і фільтрувати результати за ціною і часу. Для того, щоб забронювати ідеальне подорож, virail перенаправить вас прямо на сайт провайдера, для надзвичайно безпечної покупки.

Яка вартість залізничних квитків з Тернопіль в Львів?

Середня ціна на квитки на потяг з Тернопіль в Львів має 201,98 ₴. Тим не менш, ви зможете знайти більш дешеві квитки, якщо Ви замовляєте заздалегідь, або, якщо ви можете бути гнучкими з датами: найдешевші квитки на поїзд з Тернопіль в Львів можуть бути навколо ПФЛ.

Які компанії беруть вас від Тернопіль в Львів на поїзді?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від { from }} до Львів пропонованих Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways.

Потяги з Тернопіль до Львів

Коли відбуваються Фріст і останні поїзди з Тернопіль в Львів за розкладом?

У той час як перший поїзд до Львів листя в 03:47, останній запланований на 17:24. Середня тривалість поїздки становить від 1 г. 56 хв., але найшвидші поїзди можуть змусити вас Львів в Мндр.

В які станції ви можете сісти на поїзд до Львів і де ви приїдете?

Потяги до Львів Тернопіль залишити від ДПТ і прибути в Lviv, Pidzamche.

Не забудьте купити їжу і напої заздалегідь, якщо ви потребуєте в них: залізничні станції не завжди є магазини, в той час як на борту CAFA s не завжди доступні і часто дуже дорого .

При русі на таких коротких відстанях, ви можете взяти до уваги також автобуси і варіанти Carpooling: з деякою удачі ви знайдете дуже дешеві варіанти, навіть якщо ви бронюєте на короткий термін .