Знайдіть потяг Одеса - Київ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 166,82 ₴
Тривалість подорожі: 9 г. 4 хв.
сполучення за день 3
Перше відправлення: 07:40
Останнє відправлення: 00:12
відстань 442 km

Порівняйте найкращі ціни на поїзд з Одеса в Київ.

Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб, щоб знайти найкращі ціни для вашого маршруту поїзда, virail є те, що ви шукали. Вам просто потрібно вибрати дату і virail покаже вам всі з'єднання, пропоновані нашими партнерами: шляхом фільтрації результатів ви знайдете ідеальне рішення для вашого бюджету і графіка. Virail перенаправить вас на сайт компанії для простого і безпечного проживання.

Яка вартість залізничних квитків з Одеса в Київ?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Одеса в Київ для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Київ в середньому 417,56 ₴.

Які компанії беруть вас від Одеса в Київ на поїзді?

Virail знаходить пропозиції від багатьох залізничних компаній в Європі та в усьому світі. Наприклад, вона показує можливі з'єднання поїзда від до Київ пропонованих Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways.

Ціна квитка - щодня

222,05 ₴ 224,86 ₴ 222,21 ₴ Більше 227,19 ₴ Більше Більше
2 163,74 ₴ 4 338,09 ₴ 930,30 ₴ Більше 1 766,08 ₴ Більше Більше
240,45 ₴ 248,74 ₴ Більше Більше 323,37 ₴ Більше Більше

Потяги з Одеса до Київ

Як довго він буде вважати вас від Одеса в Київ на поїзді і коли залишити поїзда?

У той час як перший поїзд до Київ листя в 07:40, останній запланований на 00:12. Середня тривалість поїздки становить від 9 г. 4 хв., але найшвидші поїзди можуть змусити вас Київ в Мндр.

Які станції у поїзда, щоб піти від Київ?

Ви можете сісти на поїзд до Київ в КДС, який надходить в Київ-Пасажирський.

Під час поїздки на поїзді, ніколи не забувайте тримати свій квиток з вами: переконайтеся, роздрукувати його заздалегідь або завантажити мобільну версію, якщо це дозволено. Якщо є зміни у вашому маршруті, переконайтеся, що у вас завжди є достатньо часу, щоб ходити з однієї платформи на іншу і ніколи не забувати про можливість затримки, які могли б змусити вас пропустити другий поїзд.

Оскільки подорож між Одеса і Київ є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.