Знайдіть потяг Київ - Ужгород

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 217,90 ₴
Тривалість подорожі: 14 г. 36 хв.
сполучення за день 4
Перше відправлення: 00:08
Останнє відправлення: 23:08
відстань 627 km

З virail найдешевших квитків на поїзд з Київ в Ужгород.

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Яка вартість залізничних квитків з Київ в Ужгород?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Київ в Ужгород для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Ужгород в середньому 424,85 ₴.

Які компанії подорожують з Київ в Ужгород на поїзді?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Київ - Ужгород

Ціна квитка - щодня

Більше 688,85 ₴ 612,57 ₴ 739,27 ₴ 612,57 ₴ 747,23 ₴ Більше
Більше 431,16 ₴ Більше Більше Більше Більше Більше

Потяги з Київ до Ужгород

Як довго він буде вважати вас від Київ в Ужгород на поїзді і коли залишити поїзда?

Перший поїзд на Ужгород йде в 00:08, в той час як останній в 23:08. В середньому подорож триває 14 г. 36 хв., але з найшвидшими підключеннями ви будете в Ужгород в Мндр.

Які відправлення і прибуття станції в Київ і Ужгород?

Потяги в Ужгород вийдуть з ПТРА і прибудуть в Uzhhorod.

Під час поїздки на поїзді, ніколи не забувайте тримати свій квиток з вами: переконайтеся, роздрукувати його заздалегідь або завантажити мобільну версію, якщо це дозволено. Якщо є зміни у вашому маршруті, переконайтеся, що у вас завжди є достатньо часу, щоб ходити з однієї платформи на іншу і ніколи не забувати про можливість затримки, які могли б змусити вас пропустити другий поїзд.

Особливо, коли подорожує поодинці, такі тривалі поїздки можуть бути дуже нудними. Літак в цьому випадку ідеальний варіант: якщо ви можете замовити заздалегідь, бюджетні авіакомпанії можуть запропонувати квитки на Ужгород навіть дешевше, ніж квитки на поїзд .