Знайдіть потяг Харків - Ужгород

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 297,83 ₴
Тривалість подорожі: 19 г. 13 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 14:37
Останнє відправлення: 17:10
відстань 1 021 km

Дешеві квитки на поїзд з Харків в Ужгород на virail.

Virail робить кожну поїздку простіше: єдине, що вам доведеться зробити, це вказати дату вашого шляху від Харків до Ужгород. Після цього, ви зможете знайти ідеальний варіант для поїздки по фільтрації і сортування результатів за ціною і вибуття. Virail буде також автоматично перенаправить вас на сайт провайдера, щоб завершити бронювання.

Скільки коштують квитки на поїзд з Харків в Ужгород?

Якщо у вас є можливість замовити заздалегідь, ви, ймовірно, знайти дешеві квитки на поїзд з Харків в Ужгород для МНП. У разі, якщо Ви не можете планувати заздалегідь, квитки на поїзд до вартості Ужгород в середньому 748,22 ₴.

Які компанії обслуговувати маршрут від Харків в Ужгород?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Харків - Ужгород

Потяги з Харків до Ужгород

В який час поїзди у відпустку Ужгород і як довго це подорож?

У той час як перший поїзд до Ужгород листя в 14:37, останній запланований на 17:10. Середня тривалість поїздки становить від 19 г. 13 хв., але найшвидші поїзди можуть змусити вас Ужгород в Мндр.

В які станції ви можете сісти на поїзд до Ужгород і де ви приїдете?

Потяги відправляються Харків від ДПТ і прибути в Uzhhorod.

При русі на таких коротких відстанях, ви можете взяти до уваги також автобуси і варіанти Carpooling: з деякою удачі ви знайдете дуже дешеві варіанти, навіть якщо ви бронюєте на короткий термін .