Знайдіть потяг Харків - Дніпропетровськ

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 181,09 ₴
Тривалість подорожі: 4 г. 27 хв.
сполучення за день 1
Перше відправлення: 07:37
Останнє відправлення: 18:58
відстань 194 km

Кращі пропозиції для вашого поїзда від Харків в Дніпропетровськ на virail.Torino Porta Susa,Torino Porta Nuova,Torino Porta Nuova,Torino Lingotto,Palermo Centrale

Пошук ідеального з'єднання поїзда ніколи не було так просто: завдяки virail, ви зможете порівняти сотні пропозицій в той же час просто вставивши дату поїздки. Через ціни і відліт фільтрів, ви будете мати можливість обмежити результати і знайти оптимальне рішення. Бронювання відбувається на сайті провайдера, до якого ви будете автоматично перенаправлені.

Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд від Харків в Дніпропетровськ?

В середньому, квитки на поїзд з Харків Коштувати Дніпропетровськ 185,40 ₴, але якщо ви можете замовити заздалегідь або вибрати менш популярні дати і час, ви можете знайти дешеві квитки на поїзд з ПФЛ.

Які компанії обслуговувати маршрут від Харків в Дніпропетровськ?

Virail співпрацює з більш ніж 200 партнерами в Європі та в усьому світі, серед яких також Ukrzaliznytsia, Ukrainian Railways, які обслуговують поїзд за маршрутом Харків - Дніпропетровськ

Ціна квитка - щодня

Більше 111,77 ₴ 97,84 ₴ 111,11 ₴ Більше 110,44 ₴ Більше
Більше 140,95 ₴ 174,12 ₴ 107,79 ₴ Більше 116,08 ₴ Більше

Потяги з Харків до Дніпропетровськ

Коли відбуваються Фріст і останні поїзди з Харків в Дніпропетровськ за розкладом?

З найшвидшими підключеннями ви будете в Дніпропетровськ в Мндр, але в середньому це займає 4 г. 27 хв.. Перший поїзд вирушив в Дніпропетровськ знаходиться в 07:37, в той час як останній йде Харків в 18:58.

Які станції обслуговуються поїздами, що прямують з Харків в Дніпропетровськ?

Потяги до Дніпропетровськ Харків залишити від ДПТ і прибути в Dnipro-Holovny.

Якщо ви гнучкий з кредитною карткою, завжди вважає, що ви можете купити дуже дешеві квитки на поїзд, якщо ви уникати поїздок у вихідні дні, і якщо ви хочете подорожувати під час низького сезону.

Оскільки подорож між Харків і Дніпропетровськ є відносно короткого, ви можете розглянути або автобус пулів в якості альтернативних способів транспортування з найнижчими цінами і аналогічної тривалістю.