Автобус до Житомир - Запоріжжя

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 509,76 ₴
Тривалість подорожі: 18 г. 36 хв.
сполучення за день 83
Перше відправлення: 03:30
Останнє відправлення: 23:59
відстань 547 km

Aвтобуси з Житомир до Запоріжжя

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Житомир - Запоріжжя.

Маршрут з Житомир до Запоріжжя відбувається щодня за допомогою 83 автобусом, що відправляється з зі станцій of Zhytomyr Bus stop railway station Zhytomyr, Pryvokzalny maydan 3, Zhytomyr Zhytomyr railway station, Vokzalna St 1, Zhytomyr Bus station Central, Kyivska St 93, Zhytomyr Bus stop, Kyivska St 79, Zhytomyr Bus stop Gas station BRSM (opposite the central bus station), Nezalezhnosti Ave 95 і прибуває на до станцій of Zaporizhia Gas station OKKO (near the bus station), Soborny Ave 17, Zaporizhia Railway station Zaporizhzhya-1, Pryvokzalna Square 1, Zaporizhia Bus station Central, Soborny Ave 20, Zaporizhia Bus station "Central", Prospect Soborny; house 20, Zaporizhia Bus stop Zaporozhye, ploshchad Svobody.

Середня тривалість подорожі 18 г. 36 хв.. Перший автобус відправляється о 03:30. Останній відправляється о 23:59.

автобус з Житомир до Запоріжжя


Поїздка на авто Житомир - Запоріжжя від 273 ₴

Житомир – Запоріжжя 273 ₴ 5 г. 27 хв.

Який час автобуси до Запоріжжя залишити?

У той час як перший автобус відправляється в 03:30, останній йде Житомир в 23:59. Тривалість поїздки становить в середньому 18 г. 36 хв., але він може прийняти вас тільки Мндр з найшвидшими сполуками.

При подорожі на далекі відстані, автобусні поїздки можуть бути дуже довгими і нудними. Якщо ваш бюджет обмежений, ви можете знайти більш швидкі варіанти з бронювання авіаквитків з дешевими авіакомпаніями.