Автобус до Тернопіль - Запоріжжя

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 653,70 ₴
Тривалість подорожі: 17 г. 56 хв.
сполучення за день 2
Перше відправлення: 00:00
Останнє відправлення: 15:45
відстань 729 km

Aвтобуси з Тернопіль до Запоріжжя

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Тернопіль - Запоріжжя.

Маршрут з Тернопіль до Запоріжжя відбувається щодня за допомогою 2 автобусом, що відправляється з зі станцій of Kiev Тернопіль, Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7, Ternopil Bus station Central, Anatoliya Zhyvova St 7, Ternopil Тернопіль, Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7 і прибуває на до станцій of Zaporizhia Запоріжжя, АС №1, пр. Соборний, 20, Zaporizhia ,, Zaporizhia Bus station "Central", Prospect Soborny; house 20, Dnipro Запоріжжя, АС №1, пр. Соборний, 20.

Середня тривалість подорожі 17 г. 56 хв.. Перший автобус відправляється о 00:00. Останній відправляється о 15:45.

автобус з Тернопіль до Запоріжжя

Коли перші і останні автобуси від Тернопіль до Запоріжжя залишити?

Середня тривалість поїздки є 17 г. 56 хв., але найшвидші сполуки шини змусити вас Запоріжжя в Мндр. Перший автобус запланований на 00:00, а останній в 15:45.

Незважаючи на те що дуже дешево, автобус теж дуже повільно і отримувати від Тернопіль до Запоріжжя на автобусі займе якийсь час. Ви могли б розглянути можливість подорожувати на літаку, отримуючи дешеві квитки, якщо ви можете замовити заздалегідь.Для таких великих відстаней, подорожуючи на автобусі не може бути кращим рішенням. Перевірте альтернативи на літаку: з деякою удачею, ви знайдете дешеві квитки від Тернопіль до Запоріжжя і бути набагато швидше!