Автобус до Одеса - Чернівці

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 542,96 ₴
Тривалість подорожі: 18 г. 26 хв.
сполучення за день 21
Перше відправлення: 21:30
Останнє відправлення: 17:30
відстань 413 km

Aвтобуси з Одеса до Чернівці

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Одеса - Чернівці.

Маршрут з Одеса до Чернівці відбувається щодня за допомогою 21 автобусом, що відправляється з зі станцій of Khmelnytskyi Bus station Central, Kolontayivska St 58, Odesa Bus Station "Pryvoz", Novoshchypny Ryad Street; House 5, Odesa Bus Station "Starosinna", Starosinna Square; House 1A,2, Odesa Bus station Pryvokzalna, Starosinna St 1B, Odesa Bus stop near the central bus station, Kolontayivska St 67, Khmelnytskyi Bus station Pryvokzalna, Starosinna St 1B, Odesa Bus station Central, Kolontayivska St 58, Odesa Railway station Odessa-Holovna (main), Pryvokzalna Square 2, Odesa Bus stop, Rozumovska street 52 і прибуває на до станцій of Chernivtsi Bus station Central (Chernivtsi-1), Holovna St 219, Chernivtsi Shopping center Epicentre K, Khotynska St 10, Chernivtsi Chernivtsi railway station, Gagarina St 38.

Середня тривалість подорожі 18 г. 26 хв.. Перший автобус відправляється о 21:30. Останній відправляється о 17:30.

автобус з Одеса до Чернівці


Поїздка на авто Одеса - Чернівці від

Одеса – Чернівці

Який час автобуси до Чернівці залишити?

Найперша час, ви можете вийти з Одеса знаходиться в 21:30, а останній автобус в 17:30. Дорога займає в середньому 18 г. 26 хв., але він може також останній Мндр з найшвидшими сполуками.

Бачили коротку відстань між Одеса і Чернівці, ви можете також вибрати для поїздки на поїзді або спільне використання автомобілів. Витративши трохи більше грошей, ваша подорож стане більш комфортним.