Автобус до Ковель - Львів

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 135,58 ₴
Тривалість подорожі: 4 г. 10 хв.
сполучення за день 9
Перше відправлення: 01:30
Останнє відправлення: 18:15
відстань 161 km

Aвтобуси з Ковель до Львів

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Ковель - Львів.

Маршрут з Ковель до Львів відбувається щодня за допомогою 9 автобусом, що відправляється з зі станцій of Kovel Bus stop, Lesi Ukrainky Blvd 40, Kovel Gas station UPG, Sagaidachnoho St, Bus stop (paid parking between the bus station and the railway station), Kovel Kovel bus station, Lesi Ukrainky Blvd 42, Kovel Ковель, АЗС UPG, вул. Сагайдачного і прибуває на до станцій of Lviv Bus station No.8, Dvirtseva Square 1, Lviv Bus station North, Bohdana Khmelnytskoho St 225, Lviv Bus station Central, Stryiska St 109, Railway station Central, Bus station Pivnichny (North), Lviv Railway station "Central", Dvirtseva square; house 1, Lviv Львів, Автовокзал "Центральний Львів", вул. Стрийська, 109, Pivnichnyy North Bus Station, Bus station No. 8.

Середня тривалість подорожі 4 г. 10 хв.. Перший автобус відправляється о 01:30. Останній відправляється о 18:15.

автобус з Ковель до Львів


Поїздка на авто Ковель - Львів від

Ковель – Львів

Коли автобуси від Ковель до Львів за розкладом?

Щоб дістатися до Львів від Ковель на автобусі, це займе у вас близько 4 г. 10 хв., або навіть Мндр якщо ви вибираєте самі швидкі рішення. Перший автобус відправляється Ковель в 01:30, в той час як останній перебуває в 18:15.

Якщо пропозиції, представлені автобуси не відповідають вашим потребам, поїзди і Карпулінг може являти собою гарну альтернативу для цієї відстані.