Автобус до Івано-Франківськ - Чернівці

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 111,44 ₴
Тривалість подорожі: 3 г. 37 хв.
сполучення за день 4
Перше відправлення: 15:20
Останнє відправлення: 15:20
відстань 114 km

Aвтобуси з Івано-Франківськ до Чернівці

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Івано-Франківськ - Чернівці.

Маршрут з Івано-Франківськ до Чернівці відбувається щодня за допомогою 4 автобусом, що відправляється з зі станцій of Ivano-Frankivsk Bus station Ivano-Frankivsk, Zaliznychna St 30, Ivano-Frankivsk Bus station Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho St 14A, Ivano-Frankivsk Івано-Франківськ, Автостанція №2, вул. Горбачевського, 14, Krakow Bus station Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho St 14A і прибуває на до станцій of Chernivtsi Bus station Central (Chernivtsi-1), Holovna St 219, Chernivtsi Chernivtsi railway station, Gagarina St 38, Chernivtsi ЧЕРНІВЦІ,, Chernivtsi Gas station WOG, Khotynska St 3, Chernivtsi Bus station Chernivtsi-3, Halytsky Shlyakh St 4A, Chernivtsi Чернівці, Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219, Chernivtsi Чернівці, Заправка "WOG", вул. Хотинська, 3, Chernivtsi Bus station Chernivtsi-3, Halytskyi Shlyakh St 4A.

Середня тривалість подорожі 3 г. 37 хв.. Перший автобус відправляється о 15:20.

автобус з Івано-Франківськ до Чернівці

Коли є автобуси лінії Івано-Франківськ - Чернівці за розкладом?

Найперша час, ви можете вийти з Івано-Франківськ знаходиться в 15:20, а останній автобус в 15:20. Дорога займає в середньому 3 г. 37 хв., але він може також останній Мндр з найшвидшими сполуками.

Для відносно коротких поїздок, як один з Івано-Франківськ до Чернівці, ви можете також вибрати для поїздки на, дешевше спільного використання автомобілів альтернативний, або на поїзді, екологічний вибір.