Автобус до Харків - Тернопіль

Офіційний партнер

Знайдіть найдешевший квиток на потяг для вашої подорожі


Знайдіть дешевий прокат авто в

Деталі подорожі

Найкраща ціна: 585,04 ₴
Тривалість подорожі: 22 г. 8 хв.
сполучення за день 123
Перше відправлення: 17:00
Останнє відправлення: 23:59
відстань 765 km

Aвтобуси з Харків до Тернопіль

virail допоможе вам знайти розклади та ціни квитків на всі автобуси Харків - Тернопіль.

Маршрут з Харків до Тернопіль відбувається щодня за допомогою 123 автобусом, що відправляється з зі станцій of Kiev Bus station Kholodna Gora, Poltavsky Shlyakh St 149, Kharkiv Bus station No.6, metro Industrialna; Moskovsky Ave 299A, Kharkiv Autostation "Kharkov-1", Yuriya Haharina Ave 22, Kharkiv Bus station Pryvokzalna, Yevhena Kotlyara St 11, Kharkiv Railway station Pivdenny (parking at the north terminal side) , Yevhena Kotlyara street і прибуває на до станцій of Ternopil Gas station BRSM, 15. Kvitnya St 2A, Lviv Bus station Central, Anatoliya Zhyvova St 7, Ternopil Railway station Central, Pryvokzalna Square 1, Ternopil Gas station OKKO, 15 Kvitnya St 1A.

Середня тривалість подорожі 22 г. 8 хв.. Перший автобус відправляється о 17:00. Останній відправляється о 23:59.

автобус з Харків до Тернопіль


Поїздка на авто Харків - Тернопіль від

Харків – Тернопіль

Коли перші і останні автобуси від Харків до Тернопіль залишити?

Щоб дістатися до Тернопіль від Харків на автобусі, це займе у вас близько 22 г. 8 хв., або навіть Мндр якщо ви вибираєте самі швидкі рішення. Перший автобус відправляється Харків в 17:00, в той час як останній перебуває в 23:59.

Незважаючи на те що дуже дешево, автобус теж дуже повільно і отримувати від Харків до Тернопіль на автобусі займе якийсь час. Ви могли б розглянути можливість подорожувати на літаку, отримуючи дешеві квитки, якщо ви можете замовити заздалегідь.Для таких великих відстаней, подорожуючи на автобусі не може бути кращим рішенням. Перевірте альтернативи на літаку: з деякою удачею, ви знайдете дешеві квитки від Харків до Тернопіль і бути набагато швидше!